ННЦРМ - Національний Науковий Центр Радіаційної Медицини Ukrainian_National_Embleme
Контакти по відділеннях
Оберіть відділення щоб отримати детальні контакти

ПОЛІКЛІНІКА РАДІАЦІЙНОГО РЕЄСТРУ І КОНСУЛЬТАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДОРОСЛИМ (ПРР і КД дорослим)

Підрозділ П.І.Б керівника Контакти

Реєстратура

Ярешко Наталія Панасівна

450-82-00

Відділення клініко-епідеміологічного реєстру

Лібова Лідія Тимофіївна

450-81-99

Консультативне відділення

Каленик Світлана Олексіївна

406-64-33

Відділення діагностики для дорослих

Данильченко Лілія Павлівна

450-81-84

Рентгенологічне відділення

Савицька Вікторія Степанівна

450-82-00
(реєстратура)

Відділення лікувальної фізкультури

Віштал Ніна Михайлівна

450-82-00
(реєстратура)

ПОЛІКЛІНІКА РАДІАЦІЙНОГО РЕЄCТРУ І КОНСУЛЬТАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ (ПРР і КД дітям)

Підрозділ П.І.Б керівника Контакти

Реєстратура

450-81-83

Відділення клініко-епідеміологічного реєстру і консультативної допомоги дітям

Студенікіна Ольга Миколаївна

406-64-27

Відділення діагностики для дітей

Крижанівська Віра Василівна

406-64-32

СТАЦІОНАР ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Підрозділ П.І.Б керівника Контакти

Приймальне відділення

Пашун Вікторія Євгеніївна

406-64-28
(завідувач)
452-51-24
(лікарі)

Відділення радіаційної пульмонології

Стаднійчук Олена Миколаївна

406-64-40

Відділення радіоіндукованої і загальної професійної патології

Дубровіна Галина Валеріанівна

406-64-38

Відділення хірургічної радіоіндукованої патології

Антоненко Юрій Віталійович

450-48-92

Відділення онкології

Поліщук Валентин Віталійович

331-98-88

Відділення радіаційної психоневрології

Здоренко Леонід Леонідович

406-64-36

Відділення радіаційної гастроентерології

Собчук Юрій Андрійович

406-64-21

Відділення радіаційної ендокринології

Самойлов Олександр Олександрович

450-83-75

Відділення радіаційної кардіології

Ковальов Олександр Сергійович

406-64-49

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Кузьменко Володимир Федорович

451-00-43

Відділення радіаційної гематології

Мартіна Зоя Володимирівна

406-64-31

Відділення діагностики

Березовський Сергій Якимович

406-64-34

Відділення стаціонару денного перебування

Тюпа Лариса Петрівна

(098)289-64-07

Відділення фізіотерапії

Стеценко Оксана Георгіївна

452-51-24
(приймальне від.)

СТАЦІОНАР ДЛЯ ДІТЕЙ

Підрозділ П.І.Б керівника Контакти

Відділення радіаційної гематології дитячого віку

Кузнєцова Олена Євгеніївна

406-64-26

Відділення радіаційної ендокринології дитячого віку

Белінгіо Тетяна Олександрівна

406-64-35

Відділення радіаційної педіатрії

Гриценко Тетяна Володимирівна

406-64-46

Відділення вродженої і спадкової патології

Леонович Олена Семенівна

450-54-52

ЛАБОРАТОРІЇ

Підрозділ П.І.Б керівника Контакти

Клініко-діагностична лабораторія

Ковмір Зінаїда Сергіївна

450-82-07

Лабораторія біохімічних досліджень

Полянська Віра Михайлівна

450-82-07

Бактеріологічна лабораторія

Попова Антоніна Стефанівна

450-82-00
(реєстратура)

Коагулологічна лабораторія

Круковська Валентина Василівна

450-82-00
(реєстратура)

Лабораторія клінічної імунології та ізосерології

Плескач Оксана Яківна

450-82-00
(реєстратура)

Лабораторія радіаційної генетики

Семіглазова Тетяна Всеволодівна

450-82-00
(реєстратура)

Експрес-лабораторія

Ковбасинська Віра Миколаївна

450-82-00
(реєстратура)

Лабораторія біофізичних методів дослідження

Зелинська Антоніна Віталіївна

450-82-00
(реєстратура)