ННЦРМ - Національний Науковий Центр Радіаційної Медицини Ukrainian_National_Embleme
08.05.2021

29-30 квітня 2021 р. ННЦРМ on-line провів щорічну XI науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань».

29-30 квітня 2021 р. в Києві on line ННЦРМ провів щорічну XI науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань». Модераторами були проф. Клименко С.В. та проф. Дягіль І.С.

 

До участі зареєструвалися 538 лікарів-гематологів з державних та приватних установ, які займаються лікуванням дорослих пацієнтів та дітей. Крім того, інтерес до конференції проявили спеціалісти з лабораторної діагностики. Матеріали заходу проглянули 459 осіб.

 

Програма конференції була присвячена питанням діагностики та лікування гематологічних захворювань. Так як традиційно конференція проводилась в дні коли відзначається чергова дата Чорнобильської катастрофи, відкрив захід генеральний директор ННЦРМ, академік Д.А.Базика з доповіддю «Гематологічні наслідки аварії на Чорнобильській АЕС – 35 років потому» [скріншот 1].

 

З доповіддю «Мієлодиспластичний синдром: діагностика та лікування у 2021 році» виступив відомий вчений з Ізраїлю, проф.М. Міттельман [скріншот 2].

 

Проф. С.Клименко висвітлив питання лікування хронічних мієлопроліферативних захворювань в 2021 році. Проф. І.Дягіль зупинилася на важливих проблемах сьогодення щодо тактики ведення пацієнтів з хронічною мієлоїдною лейкемією під час пандемії Covid-19 [скріншот 3].

 

К.м.н. О.Міщанюк в своїй доповіді зупинилася на хелаторній терапії при лікуванні МД.

 

Окрема секція була присвячена сучасним перспективам лікування гемофілії, на якій виступили вітчизняні фахівці та запрошений з Угорщини проф. Л.Немеш з цікавою доповіддю щодо набутої гемофілії.

 

Пленарне засідання щодо тактики лікування хронічних лімфопроліферативних захворювань та ускладнень, яке модерували проф. І.Крячок, д.м.н. Т.Перехрестенко, визвало також інтерес аудиторії.

 

Учасники конференції мали можливість задати питання доповідачам під час обговорення доповідей. Учасники конференції успішно та плідно працювали, продуктивно обмінювалися досвідом, новими науковими досягненнями.

Скріншот 1

Скріншот 2

Скріншот 3