ННЦРМ - Національний Науковий Центр Радіаційної Медицини Ukrainian_National_Embleme
12.12.2020

9 грудня видано УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №556/2020 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи”

У квітні 2021 року минає тридцять п’ять років з дня трагічної події – аварії на Чорнобильській АЕС. Наслідки цієї катастрофи мають довготривалий вплив на здоров’я та екологію постраждалих територій. Уроки цієї техногенної аварії продовжують вивчатися та мають велике науково-практичне і соціально-економічне значення не тільки для України, але і в цілому для людської цивілізації.

 

9 грудня 2020 року видано УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №556/2020 “Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи”

 

https://www.president.gov.ua/documents/5562020-35921

 

Національна академія медичних наук України, в рамках державних заходів із відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, планує провести 14-15 квітня 2021 року присвячені цій події Загальні збори НАМН України з міжнародною участю «Тридцять п’ять років Чорнобильської катастрофи: існуючі та майбутні дослідження радіологічних та медичних наслідків».

 

Національна академія медичних наук України звернулась до Офісу Президента України, Кабінету Міністрів України з пропозицією сприяння та участі в організації та проведенні на державному рівні цього важливого заходу, а також публікації Національної доповіді «ТРИДЦЯТЬ П’ЯТЬ РОКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ: РАДІОЛОГІЧНІ ТА МЕДИЧНІ НАСЛІДКИ, СТРАТЕГІЇ ЗАХИСТУ ТА ВІДРОДЖЕННЯ»