ННЦРМ - Національний Науковий Центр Радіаційної Медицини Ukrainian_National_Embleme
25.05.2019

ННЦРМ взяв участь у X Ювілейному Міжнародному медичному форумі, 17–19 квітня 2019 року

      17–19 квітня 2019 року у Києві відбувся X Ювілейний Міжнародний медичний форум. Масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості охорони здоров’я України об’єднав потужну науково-практичну програму, школи, найбільші в Україні спеціалізовані виставки. Медичний форум створив міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

      В рамках медичного форуму пройшла V Науково-практична конференція «Сучасні методи надання медичної допомоги при бойових ушкодженнях та медико-соціальна реабілітація учасників АТО». На науково-практичній конференції був представлений досвід надання медичної допомоги при вогнепальних та мінно-вибухових травмах, а також особливості надання психолого-психіатричної та соціальної допомоги, як учасникам АТО/ООС так і біженцям та переселенцям.

1

      В роботі конференції прийняли участь науковці ННЦРМ, які презентували свій досвід і власне бачення, зокрема, побудови системи надання медико-психологічної і нейропсихіатричної допомоги учасникам АТО/ООС в умовах багатопрофільної клініки та порівняльний аналіз психофізіологічних особливостей особистості учасників бойових дій та учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

2

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОПОВІДЬ ПРОФ. ЛОГАНОВСЬОГО К.М.

3

ПЕРЕГЛЯНУТИ ДОПОВІДЬ ГРЕСЬКО М.