ННЦРМ - Національний Науковий Центр Радіаційної Медицини Ukrainian_National_Embleme
18.11.2018

Відбулось планове спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» загальностанційне протиаварійне тренування на Запорізькій АЕС

14-15 листопада 2018 року на Запорізькій АЕС відбулось планове спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» загальностанційне протиаварійне тренування за темою «Комунальна аварія на енергоблоці №3 з викидом радіоактивних речовин за передбачені проектом межі внаслідок порушень в роботі обладнання першого контуру».

Інформація про аварійне тренування на Запорізькій АЕС, яке передбачає появу постраждалих, була отримана телефоном в ННЦРМ 14.11.2018 р. о 10.45.

Станом на 11.30 були приведені в аварійну готовність санпропускник з дозиметрами внутрішнього і зовнішнього опромінення, бокси для індивідуальної госпіталізації опромінених в високих дозах, відділення інтенсивної терапії, променевої патології, радіаційної гематології, лабораторна служба.

Об 11.45 від начальника відділу медицини праці “НАЕК “Енергоатом” Л.В.Гайової отримана інформація про те, що за сценарієм тренування опромінених постраждалих немає, особам, що отримали травми, допомога надається в місцевій медико-санітарній частині. В ННЦРМ оголошено відбій аварійній готовності.