ННЦРМ - Національний Науковий Центр Радіаційної Медицини Ukrainian_National_Embleme
20.07.2017

Засідання Вченої ради ННЦРМ 21 липня

Шановні члени Вченої ради ННЦРМ!
21.07.2017 року о 10.00 за адресою пр. Перемоги 119/121 (4 поверх ЛДК, зал для засідань) відбудеться засідання Вченої ради ННЦРМ.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про висунення роботи “Розробка та впровадження інноваційних медико-біофізичних технологій радіаційної безпеки персоналу, який виконує роботи з перетворення об’єкту “Укриття” Чорнобильської АЕС на екологічно безпечну систему” на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2017 рік.

Допов.: Логановський К.М.

 

 

2. Про висунення кандидатур Базика Д.А., Сушко В.О., Логановський К.М., Бебешко В.Г., Ляшенко Л.О., Ліхтарьов І.А., Нечаєв С.Ю., Грамоткін І.І., Новіков О.Є., Шиленко В.М. щодо включення до складу претендентів на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2017 рік.

Допов.: Базика Д.А.

 

 

3. Про затвердження авторського колективу роботи “Розробка та впровадження інноваційних медико-біофізичних технологій радіаційної безпеки персоналу, який виконує роботи з перетворення об’єкту “Укриття” Чорнобильської АЕС на екологічно безпечну систему” на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2017 рік у складі: Базика Д.А., Сушко В.О., Логановський К.М., Бебешко В.Г., Ляшенко Л.О., Ліхтарьов І.А., Нечаєв С.Ю., Грамоткін І.І., Новіков О.Є., Шиленко В.М.

Допов.: Базика Д.А.